Filtruj według

Kategorie
Cena
Kolor
Rozmiar
Tkanina
Filtruj

Łazienka

Praktyczne wyposażenie łazienki: te ręczniki musisz mieć

Kolorowe ręczniki kąpielowe stanowią typowy „must have” łazienkowego wyposażenia, jeżeli w Twojej rodzinie są dzieci. Przyjemne ręczniki z bawełny frotte to doskonałe rozwiązanie i jednocześnie ciekawa dekoracja szafki, ponieważ podobnie jak ręczniki plażowe, tkaniny frotte po złożeniu dodają wnętrzu bardziej domowego charakteru. Obecnie oferta w zakresie modeli ręczników jest naprawdę bogata – dostępne są zarówno klasyczne wzory w różnych barwach, jak i bardziej nowoczesne rozwiązania dla dzieci – wyposażone w wygodny kapturek oraz kolorowy wzór. Teraz tkaniny do łazienki mogą mieć naprawdę unikalny charakter.Użyteczne akcesoria do łazienki: to warto kupić, aby codzienność stała się łatwiejsza

Praktyczne dodatki dla domu sprawdzają się również w łazience. Świetnym przykładem są tutaj kolorowe, antypoślizgowe dywaniki do łazienki, które stanowią doskonałe uzupełnienie strefy kąpieli i zapobiegają wypadkom oraz sprawiają, że sprzątanie staje się łatwiejsze. W niejednej łazience doskonale sprawdzą się również automatyczne dozowniki mydła oraz nowoczesne w designie lusterko kosmetyczne z funkcją podświetlenia LED, które umożliwia precyzyjne wykonanie makijażu nawet o późnej porze. Praktyczne są również kolorowe linki do prania oraz składana suszarka, dzięki której mokre ubrania nie będą musiały suszyć się na krzesłach w salonie.

Łazienka

Dywanik łazienkowy 34

Cena 13,90 zł

Wielokolorowe dywaniki łazienkowe wykonane ze 100% mikrofibry oraz podbite lateksową warstwą antypoślizgową. Dywaniki są antybakteryjne.

Lina na pranie

Cena 9,90 zł

Lina na pranie o długości 50 metrów posiada szerokie zastosowanie, świetnie sprawdza się zarówno w łazience, jak i na balkonach, czy tarasach.