Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Gumka
Tkanina
Filtruj

Frotte Premium

Prześcieradło frotte - wygoda snu

Choć mawia się, że człowiek zmęczony wszędzie się wyśpi, to jednak nie warto brać tej sentencji za pewnik na dłuższą metę. Na dobry sen wpływ ma bowiem pościel oraz prześcieradło, w którym zażywa się snu. To ostatnie powinno być tak genialnym produktem, jak nasze prześcieradła frotte premium. Wykonane z wysokiej klasy surowców zapewniają optymalną regulację termiczną oraz niezwykłą miękkość.Klasyczny, choć interesujący design prześcieradła

Pomimo faktu, że prześcieradło bywa najmniej zauważanym elementem pościeli, to jednak jego nietrafną selekcję zauważa się od razu. Ogromy wybór kolorów umożliwia dobranie odcienia produktu współgrającego z designem kołdry czy poduszek. Ten cichy bohater nie powinien być wybierany w sposób przypadkowy, gdyż tworzy spójną całość z wnętrzem, w którym się znajduje. Może nadal pozostać tłem lub przykuwać uwagę jeszcze bardziej!Funkcjonalność i trwałość prześcieradła

Prześcieradła frotte z gumką jest produktem stworzonym z myślą o ułatwieniu codziennego funkcjonowania. Solidna gumka utrzymuje materiał na swoim miejscu. Tkanina frotte słynie zaś z niezwykłej wytrzymałości. Niestraszna mu klasyczna eksploatacja oraz wielokrotne pranie; prześcieradło ani nie traci barw, ani tez nie przeciera się zbyt szybko. Nasze prześcieradła to ''premium'' w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Frotte Premium

Prześcieradło Frotte z gumką Czarny

Cena 21,90 zł

Przedstawiamy prześcieradło frotte w kolorze czarnym . Ten kontrowersyjny produkt doczekał sporej grupy zwolenników; niektórzy cenią je za niebanalny kolor, inni dostrzegają potencjał w kreowaniu wnętrza, inni zaś...

Wybór idealnego prześcieradła warto dokładnie przemyśleć. Wygodne prześcieradło z pewnością da nam komfort każdej nocy. Na uznanie zasługuje prześcieradło frotte, które znajdziemy w tej kategorii. Szeroka oferta daje klientom wiele możliwości. Można liczyć na połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości materiału. Nocny wypoczynek na wygodnym łóżku i prześcieradle doda nam energii na kolejny dzień pracy.

Prześcieradło frotte

Sen jest okazją do regeneracji organizmu po całym dniu pełnym wrażeń. Na dobry sen wpływa nie tylko łóżko i pościel, lecz także prześcieradło. Prześcieradło do sypialni nie możemy być dobrane byle jak. Postawmy na niezawodne prześcieradła frotte premium, które będą nam służyć przez długi czas. Są tworzone z surowców najwyższej klasy. W efekcie można cieszyć się niezwykłą miękkością produktów i regulacją termiczną. Prześcieradło 220x200 jest przeznaczone do łóżka o dużych rozmiarach, przykładowo łoża małżeńskiego. Podczas doboru, warto mieć na uwadze odpowiednie wymiary, wysoką jakość i ciekawy design prześcieradła.

Wygodne prześcieradło na materac

Prześcieradło do sypialni musi spełniać oczekiwania użytkowników. Nie zapominajmy o klasycznym i niezwykle interesującym designie produktów. W tej kategorii każdy może dobrać idealne prześcieradło frotte, dające wygodę i komfort. Faktem jest, że zazwyczaj prześcieradło jest mniej widziane, niż pościel i poduszki. Mimo to warto dobrać unikalny design, który będzie pasował do całego otoczenia. Prezentujemy szeroki wybór kolorów, dzięki czemu odbiorca dobierze barwę prześcieradła, zgodnie z designem poduszek i kołdry. Istotne jest to, że wygodne prześcieradło ma za zadanie tworzyć harmonię z całą sypialnią i wpływać na przyjazną atmosferę. Nic więc dziwnego, że proces zakupu warto precyzyjnie przemyśleć. W zależności od danego produktu, może on przykuwać uwagę lub stanowić stylowe tło wnętrza.

Czym odznacza się prześcieradło frotte? Ogromnym atutem jest trwałość i funkcjonalność produktu. Prześcieradła z gumką zostały stworzone po to, aby ułatwić nam codzienne życie. Gumka ma za zadanie utrzymywać materiał na swoim miejscu, dlatego nie ma ryzyka zsuwania się prześcieradła z materaca. Tkanina cechuje się wysoką wytrzymałością i odpornością. Wielokrotne pranie i codzienna eksploatacja nie ujmuje materiałowi cennych właściwości. Prześcieradło nie przeciera się zbyt szybko i nie traci kolorystyki. Jakość premium to doskonały wybór dla każdego klienta. Prześcieradło 220x200 jest użytkowane w wielu polskich domach.