Małe AGD

Drobny sprzęt AGD to niezbędne uzupełnienie każdej kuchni i jadalni. Oszczędność czasu i możliwość prostego wykonania niektórych czynności to główne cechy wyróżniające drobne AGD.

Niewielkie urządzenia ułatwiające wykonanie wiele czynności związanych m.in. z gotowaniem mogą być też świetnym pomysłem na prezent.Jakie małe AGD do kuchni?

Jeżeli chcesz uzupełnić wyposażenie swojej kuchni, sprawdź ofertę dostępnego sprzętu. To cała paleta urządzeń, które pomogą w kuchni: przydatne w rozdrabnianiu blendery, miksery umożliwiające dokładne wymieszanie substancji, ekspresy do kawy, opiekacze do kanapek, maszynki do robienia makaronu i roboty kuchenne - to tylko niektóre przykłady sprzętów, które mogą znaleźć się na wyposażeniu kuchni i jadalni.

Aby uprzyjemnić sobie spożywanie posiłków, warto zaopatrzyć się także w małe AGD do jadalni. To nie tylko użyteczne urządzanie, które przyspieszą pracę, ale także świetna dekoracja wnętrza. Wiele nowoczesnych przedmiotów tej kategorii ma naprawdę niezły design.

Kupując sprzęt agd do kuchni warto rozglądać się tylko za sprawdzonymi i polecanymi przez innych klientów urządzeniami. To gwarantuje zadowolenie i bezproblemową eksploatację przez wiele lat. Wybór sprzętu renomowanych producentów to także pewność, że w razie problemów, serwis posprzedażowy nie zawiedzie.

Ceny drobnego sprzętu AGD zaczynają się od kilku złotych (np. w przypadku elektrycznych młynków do pieprzu lub prostych sokowirówek), a kończą na kilku tysiącach. W takiej cenie można nabyć naprawdę bardzo zaawansowany robot kuchenny, który zrobi za nas świetny posiłek.

Małe AGD

Maszynka do lazanii 1068

Cena 88,90 zł

Maszynka do robienia makaronu to bardzo przydatny sprzęt dla każdego miłośnika gotowania. Dzięki niej można stworzyć domowy makaron najwyższej jakości i eksperymentować z różnymi rodzajami makaronów!

Czajnik 2L 5109/ 1440

Cena 35,90 zł

Prezentowany czajnik równomiernie rozprowadza i utrzymuje na dłużej ciepło, zaś gwizdek poinformuje o zagotowaniu wody, tym samym oszczędza energię.

Maszynka do makaronu ciasta 3w1 1302

Cena 85,90 zł

Ręczna maszynka do makaronu 3w1 wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia długą żywotność urządzenia. Tnie makaron na dwie szerokości (2 mm i 7 mm) , oraz pozwala dobrać aż 9 różnych grubości...

Jaki sprzęt do kuchni przyda się w dzisiejszych czasach?

W większości polskich domów to właśnie kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem. To tutaj przygotowuje się posiłki, a w przypadku posiadania stołu w kuchni tutaj też się je jada. Dlatego tak ważne jest, żeby sprzęt do kuchni był niezawodny.

Na praktyczny sprzęt do kuchni składa się wiele urządzeń i przyrządów. Obowiązkowe to zlew, lodówka oraz piekarnik oraz kuchenka, ale wiele dzisiejszych kuchni posiada także kuchenkę mikrofalową oraz zmywarkę. Tyle, jeśli chodzi o tak zwane duże AGD. Na małe AGD natomiast składa się ogromny wybór przedmiotów, jak chociażby miksery, blendery czy wyciskarki do soku.

Suszarki do grzybów - praktyczny sprzęt do kuchni

Jeśli należymy do zapalonych grzybiarzy, za obowiązkowy sprzęt do kuchni uważamy zapewne także suszarki do grzybów. Te sprytne urządzenia szturmem podbiły serca Polaków na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jako, że jesteśmy narodem kochającym grzybobrania, oczywistym było, że urządzenia te szybko znajdą zastosowanie w naszych kuchniach. Warto wspomnieć, że suszarki do grzybów mają też dużo bardziej uniwersalne zastosowania - można w nich suszyć także owoce, warzywa oraz zioła.

Dobra suszarka do grzybów posiada kilka poziomów, na których wykłada się żywność. Jedzenie bardzo kurczy się podczas procesu suszenia za sprawą oddawania wilgoci, gotowe produkty więc będą dużo mniejsze niż te, które do suszarki włożyliśmy. Suszarki do grzybów powinny także posiadać regulację temperatury, ponieważ zalecenia jej dotyczące są różne w zależności od rodzaju suszonej żywności.

Maszynki do makaronu - dla miłośników domowej kuchni

Innym, nieco już zapomniany przyrząd kuchenny to maszynka do makaronu. Obecnie makaron najczęściej kupujemy w sklepie jako produkt gotowy, jednak powoli do łask wracają maszynki do makaronu, niegdyś będące na standardowym wyposażeniu kuchni naszych babek i prababek. Maszynki do makaronu pozwalają na produkcję makaronu domowej roboty. Kto raz go spróbował, wie, że sklepowe makarony nie urastają mu do pięt, stąd też wzrastające zainteresowanie tymi maszynkami.

Maszynki do makaronu często posiadają możliwość przygotowania kilku różnych grubości ciasta. Bardziej zaawansowane modele potrafią nawet przygotować naprawdę różne makarony. Maszynki do makaronu wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możemy być pewni, że przyrząd posłuży nam przez wiele lat.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że nasz praktyczny sprzęt do kuchni okaże się strzałem w dziesiątkę i spełni wszystkie Państwa oczekiwania.