Filtruj według

Cena
Tkanina
Filtruj

Firany i zasłony

Firany i zasłony w praktyce

Obecnie dodatki stanowią bardzo ważną kategorię, która zasługuje na szczególną uwagę w czasie aranżacji mieszkania. Firany dekoracyjne mogą wpłynąć na sposób, w jaki odbierany jest salon. Jasne, bazowe kolory sprawiają, że pomieszczenie wyda się przestronniejsze optycznie oraz bardziej przytulne. Współczesne zasłony gotowe stanowią znakomitą alternatywę dla firanek szytych ręcznie. Wiele z nich jest doskonałą ozdobą salonu, kuchni, pokoju dziecięcego czy sypialni. Bardzo wygodne rozwiązanie stanowią klasyczne zasłony na taśmie, które można znaleźć w różnych modelach, więc dostosowanie ich do stylistyki mieszkania nie będzie problematyczne.Unikalne firany do sypialni i salonu: na co postawić?

Bazowe firany do salonu w białym lub szary kolorze to standard, dzięki któremu każde wnętrze będzie wyglądało dobrze. Pozbawione wzorów firany gładkie mogą sprawdzić się przez wiele lat, ponieważ mają ponadczasowy charakter. Dobrej jakości zasłony welurowe sprawdzają się idealnie we wnętrzach w stylu retro i vintage – zwłaszcza, jeżeli postawisz na unikalny, ciemny kolor – np. piękny burgund. Praktyka pokazuje, że nowoczesne firany mogą mieć naprawdę wiele różnych odsłon, więc wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych modeli mogą stanowić unikalne zasłony dwukolorowe.

Firany i zasłony

Firana dekoracyjna L 239, 155x400 cm

Cena podstawowa 74,90 zł Cena 52,43 zł

Biała, gotowa firana z cyrkoniami to idealna propozycja do zawieszenia na każde okno. Stylowa i elegancka firana pasuje zarówno do nowoczesnych mieszkań, jak i tych urządzonych klasycznie.

Firana dekoracyjna, cyrkonie L 223, 150x300 cm

Cena podstawowa 61,90 zł Cena 42,09 zł

Biała, gotowa firana z cyrkoniami to idealna propozycja do zawieszenia na każde okno. Nada szyku i elegancji każdemu wnętrzu. Idealny pomysł na dekorację każdego pomieszczenia urządzonego zarówno w stylu nowoczesnym...

Firana dekoracyjna L 184, 250x400 cm

Cena podstawowa 57,90 zł Cena 49,22 zł

Biała, gotowa firana z cyrkoniami to idealna propozycja do zawieszenia na każde okno. Stylowa i elegancka firana pasuje zarówno do nowoczesnych mieszkań, jak i tych urządzonych klasycznie.