Filtruj według

Cena
Gumka
Tkanina
Filtruj

Ochraniacze na łóżko

Ochraniacze na łóżko - zabezpiecz swój materac

Stosowanie dodatkowej ochrony materaca pozwoli na właściwe zabezpieczenie go. W codziennym użytkowaniu materaca najczęstszymi problemami, które zgłaszają klienci, są zabrudzenia oraz zawilgocenie.

Materac jest przeważnie dość drogim w zakupie elementem wyposażenia sypialni w domu. Czyszczenie materaca jest dość problematyczne, często niemożliwe. Najwięcej kłopotów może przysporzyć wilgoć, która dostanie się do wnętrza materaca. Wodoodporny ochraniacz na łóżko pozwoli na uniknięcie tego problemu i przyszłych kosztów.

Zabrudzenia oraz wilgoć, która zostanie wchłonięta do wnętrza materaca to spory problem. Po pierwsze takie łóżko wygląda bardzo nieestetycznie, a jest to miejsce codziennego odpoczynku i powinno być czyste i schludne. Kolejną kwestią jest niekorzystny wpływ brudnego materaca na zdrowie. W zabrudzonym, wilgotnym łóżku mogą rozwijać się różnego rodzaju bakterie, wirusy i inne zarazki.


Ochraniacz wodoodporny na materac - najlepsza ochrona

Założony na łóżko ochraniacz wodoodporny jest bardzo prosty w użyciu. Założenie ochraniacza na materac jest możliwe dzięki znajdującym się w jego rogach gumkom.

W przypadku zabrudzenia łóżka lub jego kontaktu z cieczą, wystarczy zdjąć ochraniacz materaca i wyprać go. Po ponownym nałożeniu łóżko będzie wyglądało jak nowe. Nawet w przypadku ekstremalnego zabrudzenia i zniszczenia ochraniacza, jego wymiana jest znacznie

Ochraniacze na łóżko

Podkład, ochraniacz na materac 80/160

Cena podstawowa 37,90 zł Cena 20,85 zł

Wysokiej jakości podkład na materac służy jako izolacja materaca. Ochraniacz na materac niezastąpiony jest w zaciszu domowym, pokojach hotelowych, salach szpitalnych. Służy zarówno dorosłym, co dzieciom. Ten...