Akcesoria do kuchni

Akcesoria kuchenne — moc przydatnych dodatków

Wyposażenie naszej kuchni to nie tylko funkcjonalne meble i nowoczesnych sprzęt AGD. Do przygotowania posiłków potrzebujemy wielu przydatnych drobiazgów, które sprawią, że czas spędzony w kuchni zaowocuje pysznymi daniami, które ucieszą wszystkich domowników. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, to co sprawia, że kuchenne czary-mary zmienia produkty w smaczne posiłki.


Przyrządy kuchenne
to nasza tajna broń. Silikonowy wałek do ciasta sprawdzi się dla amatorów słodkości i mącznych przysmaków. Jego powłoka znacznie ułatwia wałkowanie, ponieważ ciasto nie przykleja się do powierzchni. Muffinki to świetny podatek na dziecięce przyjęcie lub smakołyk do popołudniowej kawy. Przygotowanie ich w specjalnej formie z silikonowymi papilotkami, zajmie zaledwie kilka chwil a efekt będzie zachwycający.


Akcesoria do mebli kuchennych
potrafią zając sporo miejsca. Alternatywą dla kurczących się szuflad i szafek będą składane przyrządy kuchenne. Rozkładana deska do krojenia czy sitko turystyczne, po złożeniu są bardzo kompaktowe i zmieszczą się nawet w niewielkiej kuchni.


Plan posiłków lub listę zakupów można zapisać na zwijanej kredowej samoprzylepnej tablicy. Umieszczona w widocznym miejscu, będzie zachęcać domowników do bieżącego uzupełniania notatek.

Akcesoria do kuchni

Zestaw silikonowy akcesoriów kuchennych

Cena 76,90 zł

Modne akcesoria do kuchni to obowiązkowe wyposażenie w nowoczesnej i funkcjonalnej aranżacji. Zestaw silikonowych przyborów kuchennych jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu, a na dodatek wyróżnia się...