Girlandy solarne

Girlandy solarne to nowoczesne, oryginalne dekoracje balkonu, tarasu, altany lub ogrodu. Pozwalają stworzyć niepowtarzalny efekt, a ciepła barwa światła zapewnia nastrojowy klimat. W naszym sklepie odnajdziesz zarówno przezroczyste kule, jak i efektowne sople, dzięki czemu z pewnością wybierz wariant odpowiedni dla swoich preferencji i aranżacji ogrodowej bądź też balkonowej.


Girlandy solarne ogrodowe

Produkty dostępne w naszym asortymencie wspaniale rozświetlą ogród bądź znajdującą się w nim altanę. Dzięki wbudowanym czujnikom zmierzchu, girlandy solarne zapalają się już po zachodzie słońca, tworząc zachwycający efekt i nastrojową atmosferę. Z pewnością zachwycą przebywających na świeżym powietrzu gości.


Girlandy solarne na taras

Oferowane przez nas girlandy solarne cudownie udekorują taras, zapewniając klimatyczne spędzenie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Nowoczesny design podkreśli aranżację tarasu, a wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego czyni te przezroczyste kule odpornymi na zmieniające się warunki pogodowe.


Girlandy solarne na balkon

Sople czy kule zapewniające ciepłą barwę oświetlenia idealnie sprawdzą się także jako ozdoba balkonu. Zapewnią przyjemną atmosferę relaksu i niepowtarzalny efekt zarówno latem, jak i zimą. Oferowane przez nasz sklep ledowe girlandy solarne to ponadto energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie – energię do świecenia otoczenia czerpią z promieni słonecznych dzięki wbudowanej baterii.

Girlandy solarne

Gdy zapada wieczór, ogród, taras czy balkon może zacząć żyć nowym blaskiem i urokiem niedostępnym za dnia. Pełna ciepłych jasnych barw poświata możliwa jest dzięki specjalnie stworzonym praktycznym girlandom do ogrodu bądź innego miejsca na zewnątrz. Co to jest girlanda solarna? To dekoracja świetlna zasilana energią słoneczną skumulowaną za dnia w baterii słonecznej. Panel umieszcza się w ziemi w ogrodzie albo w doniczce z kwiatami na tarasie czy balkonie. Girlanda solarna nie wymaga podłączenia do energii elektrycznej. Jakie girlandy oferujemy w naszym sklepie?

Bezprzewodowa girlanda solarna o kształcie wiszących kuleczek LED

Ciepłe letnie noce sprzyjają dłuższym pobytom na zewnątrz w ogrodzie czy przyjemnie urządzonym tarasie. Aby uprzyjemnić jeszcze bardziej spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi, warto wybrać oświetlenie, które wprowadzi magiczną atmosferę po zmroku. Praktyczne girlandy do ogrodu to świetny sposób na zapewnienie nie tylko ciepłego światła, ale i dekoracji. Proponujemy girlandę solarną z lampkami o kształcie kuleczek w czarnej obudowie. Kształt należy do uniwersalnych, dlatego będzie pasował w każdym otoczeniu. Girlanda ma długość 1,8 m łańcucha świetlnego, składa się z 10 sztuk lampek, a cała długość kabla wynosi 3,8 m. Dzięki tym długościom bez problemu porozstawiać można girlandę solarną na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Cieszyć można się światłem nawet do 8 godzin, po zapadnięciu zmroku włącza się automatycznie i można ustawić dwa tryby świecenia. Produkt jest odporny na warunki zewnętrzne.

Girlanda solarna o kształcie wiszących sopli LED

Ten typ girlandy oferowany w naszym sklepie ma aż 20 sztuk lampek w kształcie wiszących sopli. Kształt ten przypomina krople deszczu albo zimowe lodowe sople i sam w sobie jest już pełen magii. Ta bezprzewodowa girlanda solarna na tarasie, umieszczona w okresie zimowym, zdecydowanie wywoła świąteczny klimat. Dekoracja może mieć różne zastosowania, ponieważ cała długość girlandy wynosi aż 4 m, z tego do dyspozycji jest 3 m łańcucha świetlnego. Czas świecenia wynosi do 8 godzin i włącza się automatycznie po zmroku. Oczywiście jest odporna na warunki pogodowe. Lampki są przezroczyste, osadzone w czarnej obudowie. Girlanda solarna to niewątpliwie piękna, praktyczna i ekonomiczna dekoracja.

Nasz sklep oferuje girlandy solarne wykonane z najwyższą starannością. Produkt ten jest bardzo stylowy, wprowadza ciepły klimat po zapadnięciu zmroku w ogrodzie, na tarasie i balkonie. Nie wymaga żadnych dodatkowych podłączeń do źródeł energii.