Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Gumka
Tkanina
Filtruj

Jersey Premium

Piękna i funkcjonalna sypialnia nie jest kompletna bez odpowiedniego prześcieradła. To ono odpowiada za komfort każdej nocy, dlatego warto dobrać je do swoich potrzeb. Świetnym wyborem są prześcieradła jersey premium - niezwykle miłe w dotyku i dostępne w wielu pięknych kolorach w ofercie sklepu Jasieczek.


Prześcieradła jersey z gumką - niezastąpiona klasyka

Prześcieradła z gumką od lat królują w domach, są wygodne, ładne, a do tego dzięki zastosowaniu gumki świetnie trzymają się na materacu. Dodatkowym plusem jest to, że takiego prześcieradła jersey nie trzeba prasować! Kiedy się go założy, wszystkie zagniecenia same się rozprostowują i całość wygląda równo i elegancko. Te produkty charakteryzują się nie tylko wygodą użytkowania, ale i pięknymi kolorami. Dostępne są zarówno w odcieniach stonowanych, jak i tych intensywnych. Dzięki tak dużej rozpiętości, prześcieradło można dopasować do każdego wystroju.


Prześcieradła z tkaniny bawełnianej - naturalne i bezpieczne

Prześcieradła jersey premium stworzone są z bawełny, dzięki czemu są w pełni naturalne i bezpieczne. Nie powodują alergii, nie podrażniają skóry, dobrze przepuszczają powietrze i wchłaniają wilgoć podczas snu. Są delikatne w dotyku, dobrze się rozciągają i nie przesuwają się podczas snu. Cechuje ich wysoka jakość i trwałość, prześcieradła zachowują swój piękny wygląd przez wiele lat!

Jersey Premium