Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Gumka
Tkanina
Filtruj

Jersey Premium

Piękna i funkcjonalna sypialnia nie jest kompletna bez odpowiedniego prześcieradła. To ono odpowiada za komfort każdej nocy, dlatego warto dobrać je do swoich potrzeb. Świetnym wyborem są prześcieradła jersey premium - niezwykle miłe w dotyku i dostępne w wielu pięknych kolorach w ofercie sklepu Jasieczek.


Prześcieradła jersey z gumką - niezastąpiona klasyka

Prześcieradła z gumką od lat królują w domach, są wygodne, ładne, a do tego dzięki zastosowaniu gumki świetnie trzymają się na materacu. Dodatkowym plusem jest to, że takiego prześcieradła jersey nie trzeba prasować! Kiedy się go założy, wszystkie zagniecenia same się rozprostowują i całość wygląda równo i elegancko. Te produkty charakteryzują się nie tylko wygodą użytkowania, ale i pięknymi kolorami. Dostępne są zarówno w odcieniach stonowanych, jak i tych intensywnych. Dzięki tak dużej rozpiętości, prześcieradło można dopasować do każdego wystroju.


Prześcieradła z tkaniny bawełnianej - naturalne i bezpieczne

Prześcieradła jersey premium stworzone są z bawełny, dzięki czemu są w pełni naturalne i bezpieczne. Nie powodują alergii, nie podrażniają skóry, dobrze przepuszczają powietrze i wchłaniają wilgoć podczas snu. Są delikatne w dotyku, dobrze się rozciągają i nie przesuwają się podczas snu. Cechuje ich wysoka jakość i trwałość, prześcieradła zachowują swój piękny wygląd przez wiele lat!

Jersey Premium

Prześcieradło Jersey z gumką Ecru

Cena 28,90 zł

Praktycznie każdy z nas korzysta z wytrzymałego i wygodnego prześcieradła. Produkt ma za zadanie zapewnić zdrowy wypoczynek każdej nocy. Oferujemy prześcieradło ecru , które cechuje się bardzo dobrą jakością i...

Prześcieradło jersey – na co warto zwrócić uwagę, decydując się na nie?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak wybrać wygodne prześcieradło do sypialni, to poniżej mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Gramatura

Wybierając prześcieradło na materac, zwróć uwagę na gramaturę materiału, jest to grubość splecionych ze sobą włókien. Gramatura jest wyrażana w gramach na metr kwadratowy. Im z grubszego materiału jest wykonane prześcieradło, tym wytrzymalsze będzie. Łatwiej będzie się naciągać je na materac. Najlepiej, aby jego gramatura wynosiła od 200 do 1000 g/m3. Wysoka gramatura zapewnia nie tylko trwałość materiału, ale także gwarantuje, że prześcieradło, będzie ciepłe.

Hiperalergiczne

Decydując się na prześcieradło, sprawdź czy jest wykonane z hiperalergicznego materiału, dzięki temu będzie zdrowe dla organizmu.

Wielkość prześcieradła na materac

Oprócz rodzaju materiału oraz jego gramatury, znaczenie ma także jego rozmiar. Jeśli prawidłowo go dopasujesz, zapewni Ci nieprzerwany i komfortowy sen. Najczęściej na prześcieradle znajduje się informacja dotycząca tego, do jakiego materaca pasuje. Jeśli jednak nie jej podanej, powinieneś dodać około 20-30 cm z każdej strony i dodatkowe kilka centymetrów na włożenie prześcieradła pod materac. W naszej ofercie znajdziesz prześcieradło 180 x 200 oraz mniejsze.

Prześcieradło jersey – jakie korzyści daje używanie go?

Jersey jest tkaniną w 100 % naturalną o wysokiej zawartości bawełny. To jednak nie wszystkie jej zalety. Jakie korzyści daje korzystanie z prześcieradła jersey? Oto najważniejsze z nich:

  • To dzianina miękka w dotyku, oddychająca, dzięki temu zapewnia cyrkulację powietrza
  • Materac, na którym jest naciągnięte prześcieradło prezentuje się niezwykle gładko i estetycznie
  • Wchłanialność jest wysoka i zależy od ilości bawełny w składzie
  • Prześcieradło jersey nadaje się dla każdego: dla dziecka, dorosłego oraz nastolatka.
  • Prześcieradło na materac jest delikatne w dotyku, dlatego korzystanie z niego nie spowoduje otarć.
  • Dzianina jest odporna na mechacenie i nie wymaga prasowani

Prześcieradło jersey – jak je pielęgnować?

Prześcieradło jersey najlepiej jest prać z tekstyliami uszytymi z tego samego materiału w proszku do prania lub kapsułkach. Optymalną temperaturą do prania, jaką powinna mieć woda jest 40 stopni Celsjusza. Przed wstawieniem prania, sprawdź jakie zalecenia wydał producent. Jak często prać prześcieradło 180 x 200? Optymalnym rozwiązaniem będzie pranie raz na miesiąc.

Sprawdź naszą ofertę na prześcieradła jersey Premium i wybierz najlepsze dla siebie.