Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Ilość części
Tkanina
Filtruj

Pościel 3D dwustronna dla dzieci

Coś więcej, niż pościel!

Pościel 3d dwustronna to rozwiązanie, które zachwyci dzieci! Jest nie tylko atrakcyjna pod względem wyglądu ale przede wszystkim niezwykle wytrzymała, co zapewne ucieszy rodziców. Wykonana jest z solidnego surowca a przy tym pozostaje niezwykle miękka w dotyku. Pościel 3d dwustronna 100% z mikrowłókna jest czymś więcej, niż tylko produktem do spania. Tworzy fascynującą iluzję optyczną, czym dosłownie zyskuje w oczach dzieci.


Genialne walory estetyczne pościeli 3d dwustronnej

Poszukiwania pięknej, trwałej i efektownej pościeli rozpocząć zależy właśnie tutaj! Komplet pościeli dziecięcej 3d dwustronnej to inspiracja na prezent dla dziecka, który w parę chwil odmieni dziecięcy pokoik w fantastyczna krainę snów! Wyraziste barwy, modne wzory i genialna kompozycja to elementy, bez których pokoik nie ma szans zrobić wrażenia.


Intensywne kolory nie mają tendencji do blaknięcia, zaś wiernie odwzorowane motywy zawsze prezentują się wyśmienicie dzięki niezmiennej ostrości. Sprawdź jakie skarby kryje ta kategoria pościeli: znajdziesz tu motywy kwiatowe, geometryczne, zwierzęta i mnóstwo innych.


Komplety pościeli 3d dwustronnej to produkt zachwycający jakością

Nasza pościel 3d dwustronna dziecięca ma to do siebie, że trzeba przemyśleć wybór jej designu, gdyż... z pewnością posłuży ładnych kilka lat! Niestraszna im codzienna eksploatacja czy bitwy na poduszki. Sprawdza się zarówno latem, jak i w chłodniejsze pory roku. Możesz być pewny trwałości naszych pościeli; także częste pranie nie dopuszcza do zmiany intensywności wzorów zawartych na produkcie. Wybieraj spośród kilku rozmiarów poduszek oraz kołder.

Pościel 3D dwustronna dla dzieci