Filtruj według

Cena
Tkanina
Filtruj

Firany

Firany do kuchni są unikalną ozdobą okna, ale też praktycznym rozwiązaniem dla domu, które osłoni pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem w ciepłe dni. Wszystkie firanki do kuchni i jadalni znajdujące się w asortymencie naszego sklepu zostały wykonane z wysokiej jakości tkanin, które zachowują niezmieniony kształt i kolor przez wiele lat.

Wybierz firany dekoracyjne do kuchni

W zależności od modelu, firany do kuchni posiadają różną gęstość splotu, co pozwala dopasować je do wystroju pomieszczenia i indywidualnych preferencji klienta. Wiele firan posiada dodatkowe zdobienia, które są doskonałą ozdobą okna w jadalni i z pewnością zachwycą zarówno domowników jak i gości. Firany dekoracyjne do kuchni sprawią, że wnętrze kuchni stanie się bardziej przytulne i nabierze domowego ciepła. Wśród dostępnych produktów znajdują się również firany dekoracyjne do jadalni, które można zamawiać w wybranej wcześniej długości.Jak wybrać modne firanki do kuchni i jadalni?

Coraz więcej osób decyduje się na wyposażenie swojego domu w modne firany do kuchni i jadalni, ponieważ w prosty sposób potrafią całkowicie odmienić wnętrze. Rozproszone światło sprzyja spożywaniu posiłków i zapewnia odpowiednia atmosferę idealną do spotkań przy rodzinnym stole. Dzięki temu firanki do kuchni i jadalni są nie tylko ładnym dodatkiem do wnętrza, ale również praktycznym wyposażeniem niezbędnym w każdym domu.

Firany

Firana dekoracyjna, cyrkonie L 223, 150x300 cm

Cena podstawowa 61,90 zł Cena 42,09 zł

Biała, gotowa firana z cyrkoniami to idealna propozycja do zawieszenia na każde okno. Nada szyku i elegancji każdemu wnętrzu. Idealny pomysł na dekorację każdego pomieszczenia urządzonego zarówno w stylu nowoczesnym...

Firana dekoracyjna L 239, 155x400 cm

Cena podstawowa 74,90 zł Cena 52,43 zł

Biała, gotowa firana z cyrkoniami to idealna propozycja do zawieszenia na każde okno. Stylowa i elegancka firana pasuje zarówno do nowoczesnych mieszkań, jak i tych urządzonych klasycznie.

Firana dekoracyjna L 184, 250x400 cm

Cena podstawowa 57,90 zł Cena 49,22 zł

Biała, gotowa firana z cyrkoniami to idealna propozycja do zawieszenia na każde okno. Stylowa i elegancka firana pasuje zarówno do nowoczesnych mieszkań, jak i tych urządzonych klasycznie.