Filtruj według

Cena
Tkanina
Filtruj

Poduszki i kołdry

Spokojny sen pozwala zregenerować się ciału po całym dniu i pomaga zachować zdrowie i siły witalne. Poduszki i kołdry wykonane z antyalergicznych materiałów zapewniają wysoki poziom komfortu w sypialni i pomagają osiągnąć długi i głęboki sen. Właściwości antyalergiczne sprawiają, że kołdry medyczne są przyjazne dla osób, które z powodów zdrowotnych potrzebują starannego doboru wyposażenia sypialni.

Kołdry i poduszki medyczne

Zarówno osoby zdrowe jak i mające zdiagnozowaną alergię z pewnością docenią komfort, który zapewniają poduszki i kołdry antyalergiczne. Wszystkie wyroby medyczne poddawane są szczegółowym testom, aby zapewnić każdej osobie zdrowy i spokojny sen. Poduszki medyczne zostały przystosowane do anatomicznej budowy ciała, dzięki czemu stanowią dobre podparcie dla odcinka kręgosłupa szyjnego przez całą noc.


Kołdry dla alergików

Zarówno poduszki jak i kołdry medyczne zostały wykonane z wysokiej jakości tkanin, co zapewnia zachowanie funkcji prozdrowotnych przez długi czas. Kołdry dla alergików to szansa na zdrowy sen dla osób w każdym wieku. Specjalnie przygotowane wypełnienie kołdry jest bezpieczne dla dzieci i osób w podeszłym wieku. Kołdry antyalergiczne zostały wyprodukowane z myślą o osobach z alergią, jednak są polecane również pozostałym osobom, które chcą zadbać o poprawę jakości snu.

Poduszki i kołdry

Poduszka Medyczna Probiotyczna 70/80

Cena 63,90 zł

Poduszka medyczna probiotyczna to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Dzięki tej poduszce nawet osoby z problemami alergicznymi mogą spać spokojnie, nie martwiąc się...

Kołdra Medyczna Probiotyczna 200/220

Cena 194,90 zł

Kołdra Medyczna Probiotyczna 200/220 - wyrób medyczny Kołdra medyczna probiotyczna 200/220 to produkt stworzony z myślą o osobach wrażliwych na wszelkie alergeny występujące w pościeli. Dzięki niej sen będzie...