Filtruj według

Cena
Rozmiar
Tkanina
Filtruj

Poduszki i kołdry

Spokojny sen pozwala zregenerować się ciału po całym dniu i pomaga zachować zdrowie i siły witalne. Poduszki i kołdry wykonane z antyalergicznych materiałów zapewniają wysoki poziom komfortu w sypialni i pomagają osiągnąć długi i głęboki sen. Właściwości antyalergiczne sprawiają, że kołdry medyczne są przyjazne dla osób, które z powodów zdrowotnych potrzebują starannego doboru wyposażenia sypialni.

Kołdry i poduszki medyczne

Zarówno osoby zdrowe jak i mające zdiagnozowaną alergię z pewnością docenią komfort, który zapewniają poduszki i kołdry antyalergiczne. Wszystkie wyroby medyczne poddawane są szczegółowym testom, aby zapewnić każdej osobie zdrowy i spokojny sen. Poduszki medyczne zostały przystosowane do anatomicznej budowy ciała, dzięki czemu stanowią dobre podparcie dla odcinka kręgosłupa szyjnego przez całą noc.


Kołdry dla alergików

Zarówno poduszki jak i kołdry medyczne zostały wykonane z wysokiej jakości tkanin, co zapewnia zachowanie funkcji prozdrowotnych przez długi czas. Kołdry dla alergików to szansa na zdrowy sen dla osób w każdym wieku. Specjalnie przygotowane wypełnienie kołdry jest bezpieczne dla dzieci i osób w podeszłym wieku. Kołdry antyalergiczne zostały wyprodukowane z myślą o osobach z alergią, jednak są polecane również pozostałym osobom, które chcą zadbać o poprawę jakości snu.

Poduszki i kołdry

Poduszka klin

Cena 18,90 zł

Jeśli śpisz na boku ciała, wiercisz się w ciągu nocy, doskwiera Ci ból bioder, kolan lub ból pleców, poduszka między nogi Leg Pillow to rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. Są proste i skuteczne w użyciu.

Kołdra Medyczna Aloe Vera 200/220

Cena 154,90 zł

Odpowiednio dobrana certyfikowana kołdra o miękkim, lekkim wypełnieniu, zachowuje prawidłową cyrkulację powietrza, dzięki czemu zyskujesz niezbędny komfort i higienę snu. Wyrób medyczny.

Kołdra Medyczna Aloe Vera 160/200

Cena 100,90 zł

Odpowiednio dobrana certyfikowana kołdra o miękkim, lekkim wypełnieniu, zachowuje prawidłową cyrkulację powietrza, dzięki czemu zyskujesz niezbędny komfort i higienę snu. Wyrób medyczny.

Poduszka Medyczna Fargrik 50/60

Cena 35,90 zł

Poduszka medyczna Fargrik w rozmiarze 50/60. Wykonana z mikrofibry oraz sprężystych włókien poliestrowych HCS. Występuje w kolorze biało-szarym i jest zdobiona delikatnym, kwiatowym motywem. Skutecznie poprawia...

Kołdra Medyczna Dream PRO 160/200

Cena 178,90 zł

Kołdra Medyczna Dream Pro renomowanej marki Wendre to produkt dedykowany przede wszystkim alergikom. Dzięki nowoczesnym technologiom kołdra zapewnia ochronę przeciw roztoczom i innym bakteriom kurzu domowego....

Kołdra Medyczna Probiotyczna 200/220

Cena 149,90 zł

Kołdra Medyczna Probiotyczna 200/220 - wyrób medyczny Kołdra medyczna probiotyczna 200/220 to produkt stworzony z myślą o osobach wrażliwych na wszelkie alergeny występujące w pościeli. Dzięki niej sen będzie...

Higiena snu wpływa na komfort życia każdego człowieka, zarówno w kwestii ilości przespanych godzin, jak i ich jakości. Odpowiednie warunki do spania tworzy kilka różnych czynników, od wygodnego materaca, przez jakość oddechu, aż po odpowiednie przygotowanie organizmu do snu. Zarówno na komfort w trakcie snu, jak i na poprawny oddech w trakcie spania, wpływa pościel. Jeśli poduszki i kołdry antyalergiczne zastąpią zwykłe poduszki, osoby na co dzień zmagające się z alergiami i częstymi chorobami, mogą znacznie poprawić jakość swojego snu.

Poduszki i kołdry antyalergiczne — nowy komfort snu

Nie każda osoba, która ma alergie, jest tego świadoma. Jeśli ktoś często zmaga się z nawracającym katarem i kaszlem, które nasilają się zwłaszcza rano, powinien rozważyć wymianę swoich poduszek i kołder, na modele antyalergiczne. To szczególnie ważne, jeśli chodzi o poduszki i kołdry dla dzieci, które nie zawsze są w stanie dobrze zasygnalizować rodzicom, że pojawia się u nich problem ze snem. Dzieci, które prowadzą aktywny tryb życia, biegają po dworze i spędzając czas w otoczeniu różnych potencjalnych alergenów, mogą mieć alergię, która przez dłuższy czas nie zostanie dobrze zdiagnozowana. Inwestowanie profilaktyczne w antyalergiczne poduszki i kołdry dla dzieci, może in zaoszczędzić sporo kłopotów z porządnym wyspaniem się. W przypadku dzieci nieodpowiednia ilość i jakość snu wpływa na ich prawidłowy rozwój, a także na nastrój następnego dnia. Zmęczone i niezadowolone dziecko to z kolei zmęczony i niezadowolony rodzic.

Poduszki medyczne i kołdry medyczne — czyli jakie?

Poduszki i kołdry antyalergiczne, które jednocześnie są wyrobem medycznym, to wyższa jakość produktów antyalergicznych. Poduszki medyczne zostały zaprojektowane nie tylko tak, żeby niwelować osiadanie się kurzu i nie sprzyjać roztoczom, ale także, żeby zapewnić odpowiednie podparcie dla głowy i karku w trakcie snu. Poduszka medyczna jest wypełniona silikonem, co pozwala zapobiegać odkształcaniu się i zachowuje odpowiedni kształt. Jednocześnie taka poduszka jest wykonana w taki sposób, żeby wypełnienie nie zbijało się w twardą kulę i żeby można było zachować odpowiednią higienę. Takie poduszki można prać w 60 stopniach, usuwając ewentualne bakterie.

Podobnie skonstruowane są kołdry medyczne, które również są wykonane z silikonowego wypełnienia i bawełnianej poszewki. Dostępne materiały okrycia to także bawełna satynowa, flanela czy polar, które świetnie się sprawdzą na różne pory roku. Kołdra medyczna jest pikowana, dzięki czemu wypełnienie jest równomiernie rozłożone.