Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Gumka
Tkanina
Filtruj

Frotte Premium

Na zdrowy i spokojny sen składa się wiele czynników, w tym również pościel. Szczególną rolę odgrywa samo prześcieradło, które powinno być miękkie, a jednocześnie dobrze dopasowane do łóżka. Te wytyczne spełniają prześcieradła frotte z naszej oferty.


Prześcieradła frotte premium na dobry sen

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można wysokiej jakości prześcieradła frotte. Oznacza to, że zostały one wykonane z delikatnego i przyjemnego dla skóry materiału, którego głównym składnikiem jest naturalna bawełna. Prześcieradło jest więc nie tylko wygodne, ale również przewiewne, dzięki czemu ciało nie poci się podczas snu. Szybko także wysycha. Materiał nie mechaci się, dzięki czemu zawsze wygląda świeżo. Prześcieradła dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach, dzięki czemu łatwo jest znaleźć coś dla siebie.


Prześcieradła frotte z gumką - zawsze na miejscu

Ludzie w czasie snu zmieniają swoją pozycję, co sprawia, że prześcieradło przemieszcza się i marszczy. Ten problem nie występuje jednak w przypadku prześcieradeł frotte z wszytą dookoła nich gumką. Dzięki niej prześcieradło idealnie dopasowuje się do materaca i pozostaje zawsze na miejscu, nawet przy dużej aktywności motorycznej śpiącego. Jego zaletą jest także to, że nie wymaga prasowania, ponieważ po założeniu na materac, wszelkie zgniecenia znikają. To praktycznie i bardzo wygodne rozwiązanie.Prześcieradła frotte premium zapewniają komfort snu, a dzięki bogatej kolorystyce, spełniają również funkcję dekoracyjną. Przede wszystkim są jednak funkcjonalne, łatwo jest je czyścić, nie ma potrzeby ich prasowania, dobrze dopasowują się do materaca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Frotte Premium

Prześcieradło Frotte z gumką Czarny

Cena 21,90 zł

Przedstawiamy prześcieradło frotte w kolorze czarnym . Ten kontrowersyjny produkt doczekał sporej grupy zwolenników; niektórzy cenią je za niebanalny kolor, inni dostrzegają potencjał w kreowaniu wnętrza, inni zaś...

Kilka prawd kluczowych.

Dla wielu z nas wysokiej jakości prześcieradła dla dzieci to rzecz jasna te wykonywane z tkanin naturalnych lub syntetycznych. Wiele znaczy też i to, że typ materiału nie jest aż tak istotnym, bo zdecydowanie więcej znaczy to jak wykonano konkretną tkaninę. Jakąś część z nich wykonuje się niezwykle uważnie, czyli splot musi osiągnąć pewną gęstość. Parametr ten jest nawet bardzo ważnym, bo odpowiednia gęstość daje i znaczną żywotność i komfort dla konkretnego dziecka. Minus tkwi rzecz jasna w tym, że takie prześcieradło premium o genialnych właściwościach nie jest tanim, choć jeśli już zakupimy takowe, to nie cieszymy się nim przez trzy lata, tylko przez ponad osiem i to uzasadnia ten wyższy wydatek niż zwyczajnie i co równie ważne coś w tym stylu da się prosto zakupić za pomocą jednego z popularnych serwisów aukcyjnych lub w sklepie internetowym z wzorową reputacją.

Trwałość.

Miękkie prześcieradło frotte może być obecnie tym bardzo dobrym w sensie jakościowym, czyli idealnym dla dziecka w wieku czterech lub w wieku ośmiu lat. Sporo znaczy też i to, że te doceniane markowe prześcieradła to także testy jakościowe. Jednym słowem jeśli producent zaliczany do lepszych wyprodukuje zbyt słaby jakościowo produkt, to nie sprzedaje takowego, po to by nie zaszkodzić własnej reputacji. Postępowanie to jest normą, bo marka musi być kojarzona z czymś co faktycznie wytrzyma osiem lat typowego użytkowania lub nawet więcej. Dbanie to nie jest przesadą, bo klienci oczekują tego, że doceniany producent nie popełni jakiegoś istotnego błędu.

Kolorystyka.

Wysokiej jakości prześcieradła dla dzieci to także zachęcająca kolorystyka, a taka to też nadruki powiązane z postaciami z bajek. Coś w tym stylu lubią dzieci w wieku pięciu lub sześciu lat, ale już te w wieku dziesięciu lub jedenastu preferują raczej stonowane kolory, bo one wyglądają bardziej dorosło i co równie ważne nie są aż tak nudnymi jak bardziej typowe i białe. Eksponowanie tych prześcieradeł także ma kluczowe znaczenie, bo gdy łóżko konkretnego dziesięciolatka jest białym, to pościel w kolorze wiśniowym prezentuje się na takim zachęcająco.

Inne istotne prawdy.

W niektórych przypadkach prześcieradło premium musi się dobrze prezentować w połączeniu z ozdobnymi poduszkami, czyli z takimi posiadającymi nadruk i to taki bardzo szczegółowy. Takie poduszki wyglądają tak jak fototapeta, a zamiast kwiatów mogą mieć też nadrukowanego tygrysa lub lamparta. Coś takiego zachęca do zakupu i to nawet bardzo, ale grunt to połączenie poduszek z kolorowym prześcieradłem tak, by w każdy dzień prezentowały się zaskakująco ładnie.