Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Gumka
Tkanina
Filtruj

Frotte Premium

Na zdrowy i spokojny sen składa się wiele czynników, w tym również pościel. Szczególną rolę odgrywa samo prześcieradło, które powinno być miękkie, a jednocześnie dobrze dopasowane do łóżka. Te wytyczne spełniają prześcieradła frotte z naszej oferty.


Prześcieradła frotte premium na dobry sen

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można wysokiej jakości prześcieradła frotte. Oznacza to, że zostały one wykonane z delikatnego i przyjemnego dla skóry materiału, którego głównym składnikiem jest naturalna bawełna. Prześcieradło jest więc nie tylko wygodne, ale również przewiewne, dzięki czemu ciało nie poci się podczas snu. Szybko także wysycha. Materiał nie mechaci się, dzięki czemu zawsze wygląda świeżo. Prześcieradła dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach, dzięki czemu łatwo jest znaleźć coś dla siebie.


Prześcieradła frotte z gumką - zawsze na miejscu

Ludzie w czasie snu zmieniają swoją pozycję, co sprawia, że prześcieradło przemieszcza się i marszczy. Ten problem nie występuje jednak w przypadku prześcieradeł frotte z wszytą dookoła nich gumką. Dzięki niej prześcieradło idealnie dopasowuje się do materaca i pozostaje zawsze na miejscu, nawet przy dużej aktywności motorycznej śpiącego. Jego zaletą jest także to, że nie wymaga prasowania, ponieważ po założeniu na materac, wszelkie zgniecenia znikają. To praktycznie i bardzo wygodne rozwiązanie.Prześcieradła frotte premium zapewniają komfort snu, a dzięki bogatej kolorystyce, spełniają również funkcję dekoracyjną. Przede wszystkim są jednak funkcjonalne, łatwo jest je czyścić, nie ma potrzeby ich prasowania, dobrze dopasowują się do materaca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Frotte Premium

Prześcieradło Frotte z gumką Czarny

Cena 27,90 zł

Przedstawiamy prześcieradło frotte w kolorze czarnym . Ten kontrowersyjny produkt doczekał sporej grupy zwolenników; niektórzy cenią je za niebanalny kolor, inni dostrzegają potencjał w kreowaniu wnętrza, inni zaś...