Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Tkanina
Filtruj

Ręczniki boho

Bez ręczników nie ma plażowania! Produkt ten nie musi być nudny i stereotypowy. Ręcznik boho może mieć okrągły kształt, ciekawe kolory, napisy. Dlaczego nie ręcznik plażowy boho w formie okrągłej, soczystej niezwykle apetycznej pomarańczy? Ręczniki plażowe okrągłe są nowością, podobają się klientom, wspaniale wchłaniają wodę. Ręczniki boho z mikrofibry to jakość oraz styl. Piękne ręczniki boho na plażę to najlepsze rozwiązanie. Komplet takich produktów przyda się rodzinie. Piękne są ręczniki z napisem "I love summer", czyli kocham lato.


Mniejsze i większe kółka, forma ręcznika

Mniejsze ręczniki w formie koła są dobre dla dzieci. Większe ręczniki plażowe okrągłe docenią dorośli. Na takim ręczniku można leżeć, przykryć się nim czy wytrzeć nim własne ciało. Tego rodzaju produkty stały się bardzo popularne, a ich kolorystyka jest wyjątkowa. Napisy Hawaje, wizerunki psów i kotów, owoce mogą ozdobić ręczniki i dodać im rysu oryginalności.

Wyjątkowa jakość sprawdza się idealnie, a mikrofibra jest miękkim materiałem, przyjemnym w dotyku i dobrze wchłaniającym wodę. Ręcznik plażowy boho to doskonała jakość oraz styl. Wiele osób wybiera takie ręczniki i zamierza z nich korzystać przez kilka sezonów. Produkty boho sprawdzą się na plaży, będą także przydatne w każdym domu. Jest to sprawa jak najbardziej oczywista.

Ręczniki boho