Ochrona przed owadami

Jedzenie posiłków przy otwartym oknie, na balkonie lub tarasie jest bardzo przyjemnym sposobem spędzania czasu. Na świeżym powietrzu można znaleźć chwilę na relaks i czas dla rodziny. Jedzenie, które przygotujemy na takie spotkanie, powinno być dobrze chronione przed owadami, które z pewnością będą próbowały siadać na naszych daniach. Przenoszą one zarazki, więc zastosowana przez nas ochrona musi być skuteczna.

Co pomoże nam w ochronie przed owadami w kuchni?

Świetnym pomysłem będzie zastosowanie rozkładanej moskitiery na żywność. Ta prosta w konstrukcji rzecz, rozkładana jednym ruchem stanowi fizyczną blokadę przed owadami. Kopuła, którą tworzy po rozłożeniu, pozwala przykryć przygotowane przez nas posiłki. Pod siatką możemy skryć zarówno owoce, które szczególnie przyciągają owady, jak i przygotowane przez nas gotowe dania. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie podczas grillowania, czy innych biesiad urządzanych na powietrzu.Lampa owadobójcza — dodatkowa pomoc w przyjemnych kolacjach w ogrodzie

Ochrona przed owadami w jadalni, którą możemy zorganizować pod gołym niebem, wymaga czasami zastosowania dodatkowych środków. Przy szczególnie uciążliwych insektach sprawdzi się lampa owadobójcza terminator. Lampa UV, wykorzystuje niebieskie światło o wysokiej częstotliwości, która skutecznie odstrasza owady. Niezastosowana w niej żadnych środków chemicznych, które mogłyby być niebezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Ochrona przed owadami

Lampa owadobójcza terminator SDH1395

Cena 19,90 zł

W urządzeniu nie są stosowane żadne środki chemiczne ani aerozole. Nie wydziela żadnych zapachów. Produkt nie jest szkodliwy dla ludzi ani zwierząt domowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla domu, ogrodu czy biura.

W letnie i wiosenne dni w każdym domu pojawiają się owady. Na szczęście można temu zapobiec, korzystając z niezawodnej moskitiery na okna i drzwi. Prezentujemy solidną ochronę przeciwko owadom, która doskonale spełni oczekiwania domowników. Moskitiera ma za zadanie uniemożliwić owadom (muchom, pająkom, komarom itp.) dostać się do środka. Od tej pory domownicy mogą spać spokojnie. Ryzyko przedostanie się owada do domu jest znikome. Faktem jest, że moskitiera na drzwi sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu.

Moskitiera na drzwi i okna

Moskitiera na okna i drzwi jest niezwykle łatwa w montażu. Z pewnością każdy odbiorca sobie z tym poradzi, nawet samodzielnie. Oczywiście przyda się pomoc drugiej osoby, jednak nie zawsze jest to możliwe. W ciepłe dni każdy z nas pragnie spędzać czas na balkonie, tarasie, czy przy otwartym oknie. Możemy w tej chwili oddać się błogiemu relaksowi. Niestety owady mogą skutecznie zepsuć nasz wypoczynek. Z pomocą przychodzi ochrona przeciw owadom, która może przybierać różne formy. Gdy chcemy zjeść posiłek na zewnątrz, warto ochronić także dania przed owadami. Przenoszą one liczne bakterie, dlatego zastosowana ochrona powinna być skuteczna. Moskitiera na drzwi z magnesami jest komfortowa w użytkowaniu. Umożliwia wypuszczenie psa lub kota i jest prosta do zamontowania.

Ochrona przeciw owadom

Co sprawi, że zwalczymy owady siadające na jedzeniu w kuchni? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery na żywność. Jest to prosta rzecz, która chroni posiłki przed owadami. Po rozłożeniu powstaje kopuła, mająca za zadanie przykrywać smaczne dania. Ponadto, pod siatką ukryjemy też owoce, które często przyciągają owady. Specjalna siatka posłuży nam w domu i na zewnątrz. Moskitiera na drzwi daje wysoki poziom ochrony przed szkodnikami. W okresie wiosennym i letnim warto zakupić taki produkt. Dzięki temu zadbamy o komfort całej rodziny.

Co jeszcze może nam się przydać? Nie bez znaczenia jest lampa owadobójcza. To dodatkowa ochrona podczas spożywania kolacji w ogrodzie lub na balkonie. Konieczne jest zastosowanie na zewnątrz dodatkowych środków ostrożności. Przy namolnych owadach sprawdzają się lampy terminator. To specjalna lampa UV, które stosuje niebieskie światło o wysokiej częstotliwości. Pozwala z powodzeniem odstraszyć różnorodne owady. W lampie nie zastosowano szkodliwych dla ludzi i zwierząt związków, co jest kolejną zaletą. Dobrym wyborem jest też niezawodna moskitiera na okna.