Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Gumka
Tkanina
Filtruj

Jersey Premium

Rozłóż na swoim łóżku prześcieradło premium z jersey'u w kolorze, który uwielbiasz, a Twój sen błyskawicznie zyska na jakości. Śpiąc na miękkim i przyjaznym dla Twojej skóry prześcieradle, które dobrze trzyma się materaca, wpływa na komfort Twojego snu. Po przebudzeniu nadal jersey leży tak, jak go rozciągnąłeś, doszyta bowiem zakładka i gumka mocująca idealnie przytwierdzają prześcieradło do materaca.


Czy wiesz, że kolor prześcieradła jersey premium ma bardzo duże znaczenie, by Twój sen był idealny?

Prześcieradła, które chcemy Ci zaproponować, są nie tylko z miękkiej, rozciągliwej i przyjemnej w dotyku dzianiny. Są także w różnej gamie kolorystycznej. Dzięki temu położysz na swoje łóżko barwę, przy której czujesz się najbezpieczniej. Odpowiedni kolor prześcieradła, na którym ułożysz się do snu, przywoła do Ciebie spokojny i miły sen. Zanim zaśniesz, pomyśl o czymś miłym, co kojarzy Ci się z kolorem prześcieradła rozciągniętego na łóżku. Twoja psyche zacznie się odprężać i miękko zapadniesz w kojący sen.Mamy dla Ciebie prześcieradła jersey z gumką w wielu kolorach, zarówno jasnych, jak i ciemnych, aby zadowolić Twoje upodobania. Kup u nas prześcieradło o ulubionej przez Ciebie barwie. Znajdziesz tu m.in. takie kolory jak zielony, żółty, kremowy, biały, szary, czarny, brązowy, niebieski, fioletowy, czerwony, a każda barwa dostępna jest w kilku odcieniach.

Nasze prześcieradła pasują do każdego materaca. Są bowiem w kilku standardowych rozmiarach:

  • Prześcieradło Jersey Premium z gumką o rozmiarze: 140 cm x 200 cm,
  • Prześcieradło Jersey Premium z gumką o rozmiarze: 160 cm x 200 cm,
  • Prześcieradło Jersey Premium z gumką o rozmiarze: 180 cm x 200 cm,
  • Prześcieradło Jersey Premium z gumką o rozmiarze: 200 cm x 220 cm.


Przejrzyj ofertę naszego sklepu i ciesz się przyjemnymi zakupami. Kup u nas prześcieradło wysokiej jakości z jersey'u i miej komfortowy sen.

Jersey Premium

Prześcieradło Jersey z gumką Ecru

Cena 28,90 zł

Praktycznie każdy z nas korzysta z wytrzymałego i wygodnego prześcieradła. Produkt ma za zadanie zapewnić zdrowy wypoczynek każdej nocy. Oferujemy prześcieradło ecru , które cechuje się bardzo dobrą jakością i...

Prześcieradło jersey premium spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Klienci znajdą w tej kategorii bogatą ofertę i atrakcyjne ceny produktów. Postawmy na taki produkt, który lubimy. Dzięki temu nasz sen zyska na jakości, a my chętnie oddamy się w objęcia Morfeusza. Nie bez znaczenia jest przyjemny w dotyku i miękki materiał. Prześcieradło posłużą zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Już teraz można cieszyć się doskonałą jakością prześcieradeł jersey premium.

Miękkie prześcieradło jersey premium

Rozłożenie miękkiego prześcieradła nie sprawi nam większego problemu. Komfort snu wiąże się zazwyczaj z korzystaniem z miękkiego o przyjaznego dla skóry prześcieradła. Ten element aranżacji wnętrza bywa często pomijany. Jednakże faktem jest, że wysokiej jakości prześcieradła dla dzieci mogą znacznie wpłynąć na komfortowy i zdrowy sen. Po przebudzeniu, jersey premium pozostaje w takiej samej pozycji - nie ma ryzyka zsuwania się prześcieradła. Gumka mocująca i zakładka mają za zadanie doskonale przytwierdzać prześcieradło do materaca. Wyjątkowa miękkość zachwyci całą rodzinę. Stylowe i komfortowe prześcieradła jersey premium to dobry wybór do sypialni.

Wysokiej jakości prześcieradła dla dzieci

Prześcieradło jersey premium to z pewnością wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. Nie każdy wie, że kolor produktu ma duży wpływ na nasz sen. Prezentujemy rozciągliwą, miękką i stylową dzianinę w bogatej gamie kolorystycznej. Klient może położyć na materacu taki kolor prześcieradła, jaki najbardziej lubi. Plusem jest zachowanie miłego i spokojnego snu. Przed snem warto pomyśleć o przyjaznej sytuacji, która kojarzy nam się z kolorem prześcieradła. Z przyjemnością oddamy się w objęcia snu i zadbamy o całonocny wypoczynek.

Każdy odbiorca może zakupić prześcieradła z gumką w wielu kolorach. Asortyment obejmuje barwy jasne i ciemne. Przykłady to prześcieradło czarne, białe, zielone, czerwone, fioletowe. Nie zapominajmy o tym, że każda barwa jest dostępna w kilku odcieniach, co daje wiele możliwości. Wysokiej jakości prześcieradła dla dzieci i dorosłych dobierzemy w kilku rozmiarach, np. 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm.

Komfortowy sen to ważna część życia każdego człowieka. W tym wypadku sprawdzi się miękkie prześcieradło jersey premium, które ukoi zmysły i doda wnętrzu elegancji. Najważniejszą cechą produktów jest wysoka jakość wykonania i szeroki asortyment. Gdy dołączymy do tego przystępną cenę, uzyskujemy idealne prześcieradło jersey premium do sypialni rodziców i dzieci.