Filtruj według

Cena
Kolor
Rozmiar
Gumka
Tkanina
Filtruj

Jersey Premium

Rozłóż na swoim łóżku prześcieradło premium z jersey'u w kolorze, który uwielbiasz, a Twój sen błyskawicznie zyska na jakości. Śpiąc na miękkim i przyjaznym dla Twojej skóry prześcieradle, które dobrze trzyma się materaca, wpływa na komfort Twojego snu. Po przebudzeniu nadal jersey leży tak, jak go rozciągnąłeś, doszyta bowiem zakładka i gumka mocująca idealnie przytwierdzają prześcieradło do materaca.


Czy wiesz, że kolor prześcieradła jersey premium ma bardzo duże znaczenie, by Twój sen był idealny?

Prześcieradła, które chcemy Ci zaproponować, są nie tylko z miękkiej, rozciągliwej i przyjemnej w dotyku dzianiny. Są także w różnej gamie kolorystycznej. Dzięki temu położysz na swoje łóżko barwę, przy której czujesz się najbezpieczniej. Odpowiedni kolor prześcieradła, na którym ułożysz się do snu, przywoła do Ciebie spokojny i miły sen. Zanim zaśniesz, pomyśl o czymś miłym, co kojarzy Ci się z kolorem prześcieradła rozciągniętego na łóżku. Twoja psyche zacznie się odprężać i miękko zapadniesz w kojący sen.Mamy dla Ciebie prześcieradła jersey z gumką w wielu kolorach, zarówno jasnych, jak i ciemnych, aby zadowolić Twoje upodobania. Kup u nas prześcieradło o ulubionej przez Ciebie barwie. Znajdziesz tu m.in. takie kolory jak zielony, żółty, kremowy, biały, szary, czarny, brązowy, niebieski, fioletowy, czerwony, a każda barwa dostępna jest w kilku odcieniach.

Nasze prześcieradła pasują do każdego materaca. Są bowiem w kilku standardowych rozmiarach:

  • Prześcieradło Jersey Premium z gumką o rozmiarze: 140 cm x 200 cm,
  • Prześcieradło Jersey Premium z gumką o rozmiarze: 160 cm x 200 cm,
  • Prześcieradło Jersey Premium z gumką o rozmiarze: 180 cm x 200 cm,
  • Prześcieradło Jersey Premium z gumką o rozmiarze: 200 cm x 220 cm.


Przejrzyj ofertę naszego sklepu i ciesz się przyjemnymi zakupami. Kup u nas prześcieradło wysokiej jakości z jersey'u i miej komfortowy sen.

Jersey Premium