Łóżeczka turystyczne

Każdy maluch potrzebuje wygodnego miejsca do spania. Zarówno w domu, jak i poza nim. Dlatego warto zabezpieczyć na czas podróżowania łóżeczko turystyczne dla dzieci. Posiadanie składanego łóżeczka rozwiązuje wiele problemów z organizacją noclegu dla niemowlęcia czy kilkulatka poza domem np. podczas odwiedzin u dziadków, czy innych krewnych albo nocowania w hotelach. Oczywiście przydaje się również w domu, dzięki wielu możliwościom i funkcjom, jakie może spełniać.

Liczne zalety łóżeczka turystycznego dla dzieci

Łóżeczko turystyczne dla dzieci to dobre zabezpieczenie komfortowego spania oraz bezpiecznego przebywania w nim dla małego dziecka. Najważniejszymi zaletami łóżeczka jest jego mobilność oraz waga. Dzięki temu, że można złożyć je do formatu torby podróżnej, nie zajmie dużo miejsca w bagażniku samochodowym. Składane łóżeczko dla dzieci łatwo się montuje, rozkłada i składa. Dosłownie wystarczy kilka ruchów, by móc cieszyć się jego funkcjonalnością. Łóżeczko turystyczne przydaje się również w domu. Bez problemu można je przenosić, ponieważ posiadają kółka z możliwością blokady. Czy to w sypialni przy łóżku rodziców, czy przeniesione do salonu świetnie zadba o bezpieczeństwo pociechy i jego spokojny sen, pod czujnym okiem opiekuna. Mobilne łóżeczka posiadają umieszczone po bokach przewiewne siatki, które dbają o odpowiednią cyrkulację powietrza i możliwość podglądu na dziecko. Zobacz więcej produktów dla dzieci w dziale: łóżeczko dla dziecka i tekstylia dla dzieci.

Łóżeczka turystyczne

Łóżeczka turystyczne, które spełnią potrzeby dziecka i rodzica

W naszej ofercie znaleźć można mobilne łóżeczka w różnej kolorystyce. Łóżeczka posiadają również składany materac do kompletu, dzięki czemu nie trzeba tracić dodatkowego czasu na poszukiwanie odpowiedniego rozmiaru materacu. Głównymi zaletami oferowanego produktu są:

  • mobilność: pokrowiec w zestawie, kółka z blokadą dla bezpieczeństwa,
  • konstrukcja bez twardych i ostrych krawędzi,
  • łatwa obsługa,
  • możliwość korzystania z bocznego wejścia zapinanego na zamek po zewnętrznej stronie łóżeczka.

Każde łóżeczko turystyczne dla dzieci spełnia normy bezpieczeństwa, wykonane jest z najwyższą starannością. Przyjemna dla oka kolorystyka oraz wzory umieszczone na produkcie, zadbają o uroczy wygląd w każdym miejscu. Te wysoce funkcjonalne składane łóżeczka, można wykorzystać jako miejsce do spania oraz zabaw maluszka, w domu oraz poza nim. Łóżeczka turystyczne dla dzieci oferowane w naszym sklepie zadbają o komfort rodziców i dziecka. Dzięki lekkiej konstrukcji, zamontowanym kółkom, łatwo je przenosić w potrzebne miejsce. Złożone bez trudu zmieszczą się w bagażniku. Mogą zdecydowanie ułatwić rodzicom sprawowanie opieki nad dzieckiem.