Filtruj według

Cena
Gumka
Tkanina
Filtruj

Ochraniacze na łóżko dla dzieci

Dobrze dobrany materac to gwarancja zdrowego snu dziecka. Warto zadbać o jego żywotność i odpowiednio zabezpieczyć go przed zniszczeniem. Idealnie nadają się do tego ochraniacze na łóżko dla dzieci.

Higiena przede wszystkim

Ochraniacze na materac mają za zadanie chronić go przed zmoczeniem czy zabrudzeniem, jak również przed uszkodzeniami. Ich główną cechą jest wodoodporność, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku małych dzieci. Wysokiej jakości ochraniacz zabezpiecza materac przed rozwojem bakterii i innych drobnoustrojów, co jest gwarancją zdrowego i bezpiecznego snu.


Prześcieradła nieprzemakalne z gumką mają warstwową strukturę. Górną warstwę stanowi bezpieczna dla delikatnej skóry dziecka dzianina mikrofrotte, natomiast dolna warstwa to nieprzemakalna membrana poliuretanowa, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci. Wszyte gumki pozwalają na wygodne mocowanie ochraniacza i zabezpieczają go przed przesuwaniem.


Zadbaj o materac swojego dziecka

Sklep Jasieczek.com oferuje szeroki wybór nakładek na materac w różnych rozmiarach - zarówno do łóżeczek niemowlęcych, jak i dla starszych dzieci. Wszystkie produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe, ale przede wszystkim bezpieczne nawet dla alergików i małych dzieci. Przystosowane są do prania w pralce, co ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Ochraniacze na łóżko dla dzieci

Podkład, ochraniacz na materac 80/160

Cena podstawowa 37,90 zł Cena 20,85 zł

Wysokiej jakości podkład na materac służy jako izolacja materaca. Ochraniacz na materac niezastąpiony jest w zaciszu domowym, pokojach hotelowych, salach szpitalnych. Służy zarówno dorosłym, co dzieciom. Ten...