Filtruj według

Cena
Gumka
Tkanina
Filtruj

Ochraniacze na łóżko dla dzieci

Dobrze dobrany materac to gwarancja zdrowego snu dziecka. Warto zadbać o jego żywotność i odpowiednio zabezpieczyć go przed zniszczeniem. Idealnie nadają się do tego ochraniacze na łóżko dla dzieci.

Higiena przede wszystkim

Ochraniacze na materac mają za zadanie chronić go przed zmoczeniem czy zabrudzeniem, jak również przed uszkodzeniami. Ich główną cechą jest wodoodporność, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku małych dzieci. Wysokiej jakości ochraniacz zabezpiecza materac przed rozwojem bakterii i innych drobnoustrojów, co jest gwarancją zdrowego i bezpiecznego snu.


Prześcieradła nieprzemakalne z gumką mają warstwową strukturę. Górną warstwę stanowi bezpieczna dla delikatnej skóry dziecka dzianina mikrofrotte, natomiast dolna warstwa to nieprzemakalna membrana poliuretanowa, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci. Wszyte gumki pozwalają na wygodne mocowanie ochraniacza i zabezpieczają go przed przesuwaniem.


Zadbaj o materac swojego dziecka

Sklep Jasieczek.com oferuje szeroki wybór nakładek na materac w różnych rozmiarach - zarówno do łóżeczek niemowlęcych, jak i dla starszych dzieci. Wszystkie produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe, ale przede wszystkim bezpieczne nawet dla alergików i małych dzieci. Przystosowane są do prania w pralce, co ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Ochraniacze na łóżko dla dzieci

Ochraniacze na łóżko to niezbędny produkt w sypialni, aby móc cieszyć się świetnym stanem materaca przez długie lata. Dzięki swym właściwościom i licznym zaletom znajduje zastosowanie nie tylko w sypialni domowej, ale również w każdego rodzaju placówkach medycznych, w instytucjach związanych z całodobową opieką nad schorowanymi seniorami, w internatach i przedszkolach, oraz w hotelach i innych bazach noclegowych. To świetne rozwiązanie dbające o zabezpieczenie materaca przed wszelkimi zabrudzeniami. Jakie właściwości ma ochraniacz na łóżko?

Właściwości i zalety ze stosowania ochraniacza na łóżko

Kluczowe zadanie ochraniacza jak sama nazwa wskazuje, to ochrona materaca przed wszelkimi zanieczyszczeniami oraz zabrudzeniami. Ochraniacz odporny jest na wilgoć, dzięki czemu nie pozwoli, aby żaden płyn przeniknął przez jego warstwę i wsiąknął w materac. Taki podkład można bezpiecznie prać w pralce automatycznej. Ochraniacze w ofercie naszego sklepu są oddychające i nie powodują odparzeń. Zewnętrzna warstwa ochraniacza uszyta jest z materiału przyjemnego dla skóry, miękkiego i delikatnego, jakim jest dzianina microfortte. Od spodu posiada zabezpieczenie w postaci membrany poliuretanowej. Nasze ochraniacze łatwo założyć na materac, ponieważ na rogach zastosowane zostały gumki, które również nie pozwolą na przemieszczanie się podkładu. Dzięki tym właściwościom ochraniacze z gumką dedykowane są szczególnie dla osób schorowanych i leżących oraz dla małych dzieci. Przydatne są również dla alergików, ponieważ skutecznie chronią przed rozwojem pleśni, grzybów i bakterii, zachowując sterylną czystość.

Oferta ochraniaczy na łóżko z gumką

W ofercie naszego sklepu Jasieczek.com dobrać można podkład na materace o różnych wymiarach, zarówno na łóżko dziecięce (60 × 120 cm, 80 × 160 cm), jak i dla osoby dorosłej (80 × 200 cm, 90 × 200 cm, 120 × 200 cm) oraz na łoże małżeńskie (160 × 200 cm). Oferujemy podkłady od polskiego producenta i gwarantujemy najwyższą jakość materiału oraz wykonania. Każdy z ochraniaczy posiada zamontowane gumki na rogach dla komfortu użytkowania. Jest wodoodporny i oddychający, zabezpiecza przed zabrudzeniami i można go łatwo wyprać w pralce. Zapewnia spokojny sen dla każdego użytkownika, bez obaw o zaplamienie materaca.

Ochraniacze na łóżko są atrakcyjnym cenowo produktem zapewniającym ochronę materaca na lata. Dzięki swym zaletom skutecznie pomagają w utrzymaniu czystych i świeżych materaców w domu, szpitalach, przedszkolach itp. To dobra inwestycja w zabezpieczenie materaców za niewielkie pieniądze