Filtruj według

Cena
Tkanina
Filtruj

Hotelowe

Obowiązkowym wyposażeniem każdej łazienki w pokoju hotelowym są dobrej jakości ręczniki, które doskonale chłoną wilgoć i pozwalają osuszyć skórę bez jej podrażniania. Ręczniki hotelowe cechuje gruby i chłonny materiał, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Ponadto grube ręczniki hotelowe są odporne na częste pranie, dzięki czemu zachowują swoje właściwości przez długi czas i mogą służyć wielu hotelowym gościom.


Ręczniki hotelowe duże i małe

W asortymencie naszego sklepu dostępne są ręczniki w różnych rozmiarach do wyboru. Ręczniki hotelowe małe sprawdzą się doskonale podczas codziennej higieny skóry twarzy lub do osuszenia miejsc intymnych po zakończonej kąpieli. Z kolei ręczniki hotelowe duże otulą ciało po wyjściu spod prysznica, jak również będą doskonale nadawać się jako okrycie podczas wizyty w saunarium lub strefie SPA.


Ręczniki hotelowe w strefie SPA

Ręczniki SPA można wykorzystać zarówno do osłonięcia ciała po wyjściu z saunarium jak i do ułożenia na drewnianych ławkach podczas trwania seansu saunowego. Wysoka jakość i gruby splot sprawiają, że ręczniki hotelowe frotte zachowują niezmieniony kształt i właściwości przez długi czas. Wszystkie ręczniki hotelowe dostępne w naszym sklepie pozwolą zachować komfort dla ciała po kąpieli i są przyjazne nawet dla wrażliwej i delikatnej skóry.

Hotelowe

Biały ręcznik hotelowy 50x90 cm

Cena 10,90 zł

Ręcznik hotelowy to doskonały wybór nie tylko dla właścicieli hoteli, ale również dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ponadczasowe dodatki i proste akcesoria, które prezentują się bardzo elegancko w każdej...

Ręcznik hotelowy 70x140

Cena 21,90 zł

Biały ręcznik hotelowy 70x140 to produkt stworzony z myślą o doskonałej prezencji oraz nienagannej funkcjonalności. Wbrew nazwie model ten wybierają kurorty SPA, gabinety kosmetyczne czy ekskluzywni fryzjerzy....