Filtruj według

Cena
Tkanina
Filtruj

Hotelowe

Obowiązkowym wyposażeniem każdej łazienki w pokoju hotelowym są dobrej jakości ręczniki, które doskonale chłoną wilgoć i pozwalają osuszyć skórę bez jej podrażniania. Ręczniki hotelowe cechuje gruby i chłonny materiał, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Ponadto grube ręczniki hotelowe są odporne na częste pranie, dzięki czemu zachowują swoje właściwości przez długi czas i mogą służyć wielu hotelowym gościom.


Ręczniki hotelowe duże i małe

W asortymencie naszego sklepu dostępne są ręczniki w różnych rozmiarach do wyboru. Ręczniki hotelowe małe sprawdzą się doskonale podczas codziennej higieny skóry twarzy lub do osuszenia miejsc intymnych po zakończonej kąpieli. Z kolei ręczniki hotelowe duże otulą ciało po wyjściu spod prysznica, jak również będą doskonale nadawać się jako okrycie podczas wizyty w saunarium lub strefie SPA.


Ręczniki hotelowe w strefie SPA

Ręczniki SPA można wykorzystać zarówno do osłonięcia ciała po wyjściu z saunarium jak i do ułożenia na drewnianych ławkach podczas trwania seansu saunowego. Wysoka jakość i gruby splot sprawiają, że ręczniki hotelowe frotte zachowują niezmieniony kształt i właściwości przez długi czas. Wszystkie ręczniki hotelowe dostępne w naszym sklepie pozwolą zachować komfort dla ciała po kąpieli i są przyjazne nawet dla wrażliwej i delikatnej skóry.

Hotelowe

Ręcznik hotelowy 70x140

Cena 19,90 zł

Biały ręcznik hotelowy 70x140 to produkt stworzony z myślą o doskonałej prezencji oraz nienagannej funkcjonalności. Wbrew nazwie model ten wybierają kurorty SPA, gabinety kosmetyczne czy ekskluzywni fryzjerzy....