Filtruj według

Kategorie
Cena
Kolor
Rozmiar
Gumka
Tkanina
Filtruj

Prześcieradła dla dzieci

Komfortowe łóżko to podstawa w pokoju każdego dziecka. Na odpowiedni odpoczynek i spokojny sen mają wpływ nie tylko materac, poduszka i pościel, ale także prześcieradło.


Najlepsza jakość prześcieradeł dla dzieci

Prześcieradła dla dzieci wykonane są z najwyższą starannością. Materiały zastosowane do ich produkcji muszą spełniać rygorystyczne wymagania i posiadać niezbędne atesty. Wygodne w codziennym użytkowaniu prześcieradła bawełniane z gumką dla dzieci umożliwiają stabilne nałożenie na materac. Nie będą sprawiały uczucia dyskomfortu podczas, gdy dziecko znajduje się w łóżku. Są też łatwe do założenia i wyglądają naprawdę schludnie.


Pościel dla najbardziej wymagających użytkowników

Dzieci są jednymi z najbardziej wymagających klientów. Nierzadko ciężko jest im zaakceptować niedoskonałości użytkowanych przedmiotów. Najmłodszym zdarza się również cierpieć na różnego rodzaju alergie. Nieodpowiedni materiał użyty do produkcji tekstyliów może wywołać podrażnienia skóry i problemy ze snem.Aby zapobiec problemem warto zaopatrzyć się w prześcieradła frotte Premium dla dzieci. To jakość potwierdzona opiniami wielu dotychczasowych klientów - tak rodziców, jak i ich pociech.Najbardziej przyjemne w dotyku, wykonane z wełnianych włókien prześcieradła Jersey Premium dla dzieci to nie tylko komfort w codziennym użytkowaniu, ale także niezwykła solidność. Ta tkanina jest wykorzystywana bowiem do wytwarzania najwyższej jakości tkanin, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, jak pościel i bielizna.

Prześcieradła dla dzieci

Prześcieradło Frotte z gumką Czarny

Cena 27,90 zł

Przedstawiamy prześcieradło frotte w kolorze czarnym . Ten kontrowersyjny produkt doczekał sporej grupy zwolenników; niektórzy cenią je za niebanalny kolor, inni dostrzegają potencjał w kreowaniu wnętrza, inni zaś...