Ochrona przed owadami w jadalni`

Jedzenie posiłków przy otwartym oknie, na balkonie lub tarasie jest bardzo przyjemnym sposobem spędzania czasu. Na świeżym powietrzu można znaleźć chwilę na relaks i czas dla rodziny. Jedzenie, które przygotujemy na takie spotkanie, powinno być dobrze chronione przed owadami, które z pewnością będą próbowały siadać na naszych daniach. Przenoszą one zarazki, więc zastosowana przez nas ochrona musi być skuteczna.

Co pomoże nam w ochronie przed owadami w kuchni?

Świetnym pomysłem będzie zastosowanie rozkładanej moskitiery na żywność. Ta prosta w konstrukcji rzecz, rozkładana jednym ruchem stanowi fizyczną blokadę przed owadami. Kopuła, którą tworzy po rozłożeniu, pozwala przykryć przygotowane przez nas posiłki. Pod siatką możemy skryć zarówno owoce, które szczególnie przyciągają owady, jak i przygotowane przez nas gotowe dania. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie podczas grillowania, czy innych biesiad urządzanych na powietrzu.Lampa owadobójcza — dodatkowa pomoc w przyjemnych kolacjach w ogrodzie

Ochrona przed owadami w jadalni, którą możemy zorganizować pod gołym niebem, wymaga czasami zastosowania dodatkowych środków. Przy szczególnie uciążliwych insektach sprawdzi się lampa owadobójcza terminator. Lampa UV, wykorzystuje niebieskie światło o wysokiej częstotliwości, która skutecznie odstrasza owady. Niezastosowana w niej żadnych środków chemicznych, które mogłyby być niebezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Ochrona przed owadami w jadalni`